Sanal Takip, genel olarak her işte güvenlik ve güvenilirlik önemlidir. Star Özel Dedektiflik Bürosu olarak sizin ve ailenizin güvenliğini sağlamak amacıyla hizmet vermekteyiz. Herkesin en az bir sosyal hesabının olduğunu varsayarak bunlara bir güvenlik çözümü getirilmektedir. Şahıs üzerine kayıtlı banka hesapları ve internet üzerindeki her türlü işlemin takip edilmesi hizmetidir.

Teknik Takip, gibi işlerde profesyonellik önemli olmakla birlikte, düzenli çalışmakta önemlidir. Özel Dedektiflik büromuz Türkiye’de her şehirde hizmet vermektedir. Teknik Takip hizmetimizde kullandığımız android veya ios programları, ev veya ofis için böcek ve gizli kameralar büyük derecede önem taşımaktadır. Böyle bir işi tek başınıza yapmanız mümkün değilken biz ekip olarak her zaman sizinleyiz.

Teknik ve Sanal Takip Nasıl Yapılır?

Teknik ve Sanal Takip hizmetimiz aslında diğer tüm önemli hizmetlerimize de dahil olan bir hizmettir. Tamamen uzman ekip arkadaşlarımızla birlikte özel dedektiflik büromuzda üst düzey çalışmalar yapmaktayız. Teknik Sanal Takip, şahsın ortamını, telefonlarını, aracını dinlemek ve aynı zamanda izlemek üzere, teknolojinin gelişmesiyle görülemeyecek boyutlarda ufak cihazlarla ve profesyonel yazılımlarla yapılır. Teknik Sanal Takip, işin teknik boyutunun yanı sıra sanal boyutuna gelince, internette kişinin sosyal medya hesapları tespit edilerek bir kapan hazırlanır. Bu hesaba giren kişinin banka hesap bilgileri de dahil olmak üzere sanal takip kapsamında tüm bilgilere ulaşılır. Teknik Sanal Takip, profesyonel ve eğitimli dedektiflerimiz tarafından tamamen yasal yazılımlar ve donanımlar kullanılarak sizlerle iletişim halinde çözümlere ulaşılır. Teknik ve Sanal Takip kapsamına giren her türlü işlem detaylı çıktılarıyla birlikte tarafınıza sunulmaktadır. Her çalışmamızda olduğu gibi Teknik ve Sanal Takip konusunda da esas aldığımız ilke, karşılıklı gizlilik ilkesidir.